.

.

SLINX 3мм Neoprene Едно парче Влажни Одговараат Мажи Жени Нуркање Костум костими за капење за Зимски Сурфање Нуркањето Spearfishing Водни Ски

SLINX 3мм Neoprene Едно парче Влажни Одговараат Мажи Жени Нуркање Костум костими за капење за Зимски Сурфање Нуркањето Spearfishing

DEN 3521.00
DEN 5030.40
-30 %
Количина на стоки


Главни Карактеристики : NL 4-начин супер водат neoprene F2 S. Издржлив и лесен за сушење. Овој материјал е дизајниран за врховниот флексибилност, топло, светлина и помалку вода апсорбира. Дебелина : 3мм. Генијален сечење линија со 6 игла flatlock крои за исклучително удобно фитинг, frictionless против кожата и целосно неограничен број на движења. YKK Супер долго & тешки назад патент за лесно donning и континуираното користење. V-форма вратот затворање да се намали вода рамна и во тек. Y-сечење на половината лесно може да го апсорбира затегнувачка на грбот и до крајот на патент .
Пакет тежина : Околу 1.3 кг
Пакет Содржина : 1 x 3мм Долг Ракав Neoprene Нуркање Wetsuit

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Бренд Име:
SLINX
Материјал:
neoprene
Број На Модел На:
1136
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
R

Тие исто така купуваат со овој производ