.

.

Топла Продажба 10 Јарди се Зголеми Розова Aloha Печати Пати во Текот Еластична 5/8 Златна Фолија ЗА Коса Вратоврска Лента за Нараквица Headband DIY Headwear

Топла Продажба 10 Јарди се Зголеми Розова Aloha Печати Пати во Текот Еластична 5/8 Златна Фолија ЗА Коса Вратоврска Лента за

DEN 160.00
DEN 191.04
-16 %
Количина на стоки


!!!Напомена 1 : Мешани Цел Износ $10, Бродот со брзо e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
!!!Напомена 2 : Доколку купите 2lots или повеќе, ќе добие попуст од 5% автоматски!
Топла Продажба 10 Јарди се Зголеми Розова Aloha Печати Пати во Текот Еластична 5/8" Златна Фолија ЗА Коса Вратоврска Лента за Нараквица Headband DIY Headwear
Точка Име : Златна Фолија Aloha НЕПРИЈАТЕЛ Еластична, Поклопецот Над Еластичен Материјал : Најлон + Spandex, Еко-freindly; Ширина : 5/8inch(1.55 cm); Боја : Како на Сликата; Мин. цел : 10 Y/многу, една боја; Ние имаме вкупно 14colors достапни, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било какви прашања! Производ предност : Висок квалитет, супер еластичност, добра цена, одлична услуга; Употреба : Еластична коса бенд за коса, вратоврската, headband, DIY нараквица, wristband, коса додатоци; Превозот : Кина Пост; Ако сакате брза испорака, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате, ние може да обезбеди ќе се изрази, како што се DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ..
Ние сме професионални фабрика во снабдувањето Пати во Текот еластична(&DIY заврзана на коса и вратоврска), а ние имаме многу различни стилови, како што се Цврсти, Печати, Вратоврска боја, Метален, Чипка, Фолија, Сјај и Матирано сјај..вкупно повеќе од 600colors; Pls се чувствуваат слободни да контакт со мене, јас ќе ви испрати боја листи за вас да се избере, ви благодариме!
Ние, исто така, се држат развива се повеќе и повеќе нови дизајни за да ги задоволат различни клиенти, било обичај прави цел е прифатливо. Pls не двоумете се да ме контактирате и да ми испрати вашите барања, ние сме многу среќни да ви обезбеди нашиот предлог и решение!
Ние, исто така, имаат повеќе 13 бои(вкупно 14colors) е достапно, видете подолу боја на топ листите. Прилагодено боја и логото е прифатливо, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас, ви благодариме!
Ве молиме имајте во предвид : Еластична боја може да се разликува малку поради монитори.
Рок на плаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање, pls се чувствуваат слободни да контакт.
Повратни информации
Ако сте satistied со нашите производи и услуги, може да ви pls ни даде 5 ѕвезди и добри коментари! Ако постои било каков проблем во врска со објектот, pls слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да ви одговори што е можно поскоро! Ви благодариме!

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Spandex,Најлон
Шаблон Тип:
Печати
Тип:
еластична венчиња
Број На Модел На:
GS253
Ширина:
5/8 inch
Употреба:
DIY коса врски, headband, хривнија
R

Тие исто така купуваат со овој производ