.

.

8pcs Компатибилни, Мастило Кертриџ PGI 2500 XL за canon MAXIFY iB4050 MB5050 MB5350 принтер ink pgi2500 pgi-2500

8pcs Компатибилни, Мастило Кертриџ PGI 2500 XL за canon MAXIFY iB4050 MB5050 MB5350 принтер ink pgi2500 pgi-2500

DEN 1987.00
DEN 2160.00
-8 %
Количина на стоки


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
PGI-2500
Црна
2
80ml
PGI-2500
Синозелена
2
25 ml
PGI-2500
Магента
2
25 ml
PGI-2500
Жолта
2
25 ml
Компатибилен CANON PGI-2500 CLI-2500 Мастило Кертриџ
Оваа компатибилни, Мастило Кертриџ е компатибилен со :

За Модел PGI-2500 CLI-2500 За MAXIFY i B4050 MB5050 MB5350 Печатач
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота).

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Бренд Име:
COAAP
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
PGI 2500 iB4050 MB5050 MB5350
Модел На Печатач:
Maxify IB4050 MB4050 MB5050 MB5350
R

Тие исто така купуваат со овој производ