.

.

2 парчиња/торба Хама Монистра, 5mm DIY Pegboard Сложувалка Perler Монистра Загатки Pegboards Занает Колче Одбори Деца Едукативни Играчки за Деца

2 парчиња/торба Хама Монистра, 5mm DIY Pegboard Сложувалка Perler Монистра Загатки Pegboards Занает Колче Одбори Деца Едукативни

DEN 90.00
DEN 112.80
-20 %
Количина на стоки


2 парчиња/торба Хама Монистра, 5mm DIY Pegboard Сложувалка Perler Монистра Загатки Pegboards Занает Колче Одбори Деца Едукативни Играчки за Деца
Име : Perler Монистра Pegboard+Обоени Хартија Материјал : Еколошки материјал (ЕВА) Пакувани : 2 buc/торба perler мушка Pegboards со обоени хартија( без монистра )
Answer : ___________________________ Note :
Големина(cm) :

девојка : 10*10,момчето : 6*15,папагалот : 6*17,жирафа : 13*16,пеперутка : 9*12,
борец : 8*12,возило : 8*12,камион : 8*12,мечката : 8*12,мачка : 13*14
слонот : 9*10,риба : 9*11,мото : 9*11,патнички автомобил : 9*11,
кит : 12.9*15,hippocampi : 8*15,големи риби : 9*11,едрилица : 9*11.
Забелешка : Ако сакате другите стилови, ве молиме оставете порака.изберете 2 парчиња .

боја:
Обичај
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години,> 8 години,12-15 Години,5-7 Години,Grownups,8-11 Години,> 3 години
Стил:
Цртан филм
Загатка Стил:
Персоналните Сложувалка
Бренд Име:
LST
Број На Модел На:
загатки цртан филм уметност бебе diy играчки осигурач монистра играчки
Материјал:
ЕВА
R

Тие исто така купуваат со овој производ