.

.

2018 Нова Мода Црна Тон Метал Цвет Брошеви Бела Симулирани Бисер Гроздобер Стил Букет Hijab Pin Партија Broches за Жени

2018 Нова Мода Црна Тон Метал Цвет Брошеви Бела Симулирани Бисер Гроздобер Стил Букет Hijab Pin Партија Broches за Жени

DEN 175.00
DEN 216.00
-19 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
АЛИСА ВАНГ
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E308
Брошеви Тип:
Брошеви
Материјал:
Алуминиумски+Симулирани бисер
боја:
Како слика шоу, бела
Големина:
About 6*5.5cm
Тежина:
About 33g/piece
Пакување:
1 парче/OPP вреќа
Брза испорака:
Цел>120usd бесплатен превозот од DHL ФЕДЕКС ПРОЗОРЦИ...
Тип:
Цвет брошеви
Одговара:
Симулирани Бисер Brooch Иглички
Шема:
Букет Pin Hijab
Стил:
брошеви за жени
R

Тие исто така купуваат со овој производ