.

.

15PK Компатибилен T200XL Мастило касети За EPSON XP 200 100 300 400 работна Сила 2510 2520 2530 2540 инк-џет Печатач

15PK Компатибилен T200XL Мастило касети За EPSON XP 200 100 300 400 работна Сила 2510 2520 2530 2540 инк-џет Печатач

DEN 1100.00
DEN 1195.20
-8 %
Количина на стоки


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
T2001
Црна
6
18ml
Т 200 2
Синозелена
3
18 ml
Т 200 3
Магента
3
18 ml
Т 200 4
Жолта
3
18 ml
T2001-T2004 Компатибилни, Мастило Кертриџ
Оваа компатибилни, Мастило Кертриџ е компатибилен со :
За Модел T2001-T2004
Изразување Дома :
XP-100 XP-200 XP-300
XP-400 XP-310 XP-410
Работна сила WF-2510, работна Сила WF-2520, работна Сила WF-2530, работна Сила WF-2540,
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
T200XL
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Погоден модел на печатач:
Изразување XP Home-100
Изразување XP Home-200:
Изразување XP Home-300
Изразување XP Home-400:
Изразување XP Home-310
Изразување XP Home-410:
Работна сила WF-2510
Работна сила WF-2520:
Работна сила WF-2530
Работна сила WF-2540:
T2001 T2002 T2003 T2004 мастило касети
R

Тие исто така купуваат со овој производ