.

.

YOTAT 2 парчиња Remanufactured Црно мастило кертриџ за HP901 HP901XL Officejet J4525 J4540 J4550 J4580 J4585 J4640 J4680

YOTAT 2 парчиња Remanufactured Црно мастило кертриџ за HP901 HP901XL Officejet J4525 J4540 J4550 J4580 J4585 J4640 J4680

DEN 1128.00
DEN 1200.00
-6 %
Количина на стоки

Инсталирате кертриџ за принтер повторно и се кандидира на авто-чистење на програмата за чистење на глава за печатење. Нурнете нив до сушени мастило почнува да тече слободно од млазници и почекајте неколку минути по суви мастило проток надвор, отстранете млазници од вода и нежно исушете со мека ткиво или крпа. Сите купувачи од руската Федерација треба да се пополни во целост со името, или, тој не може да биде во можност да ја прими цел. Исто така, купување на remanufactured касети помага на животната средина бидејќи се користат касети не се оди на депонија.К 17 ML
Компатибилен инк-џет печатач модел :
За HP Officejet J4640 Сите-во-Едно Печатач
За HP Officejet J4660 Сите-во-Едно Печатач
За HP Officejet J4525 Сите-во-Едно Печатач
За HP Officejet J4535 Сите-во-Едно Печатач
За HP Officejet J4540 Сите-во-Едно Печатач
За HP Officejet J4550 Сите-во-Едно Печатач
За HP Officejet J4580 Сите-во-Едно Печатач
За HP Officejet J4585 Сите-во-Едно Печатач
За HP Officejet J4624 Сите-во-Едно Печатач
За HP Officejet J4680 Сите-во-Едно Печатач
За HP Officejet J4680c Сите-во-Едно Печатач
Пакет содржина :
2 парчиња црна remanufactured мастило кертриџ за hp 901 XL
Купувачи Информации :
1. Повторете ја горенаведената постапка, ако е соодветно. Сите производи испорачани и прикажано на слики може да има некои мали разлики (производ серија, етикетата, пакувањето). Ве молиме пополнете во вашата целосна адреса за испорака, точниот број на телефон за да се обезбеди навремена испорака на нарачката
4.
П : Компатибилни или Remanufactured мастило кертриџ се и поекономична алтернатива за ОЕМ мастило касети?
Сите наши компатибилен или remanufactured мастило кертриџ се произведени според ОЕМ спецификација, и ќе се еднакви на истата страница принос како и нивните ОЕМ колега. Сите касети се тестирани за да ги исполнуваат или надминуваат OEM бренд на дел од трошоците. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Што се повторно произведени мастило касети и зошто да се купи од нив?
Овие се порано се користат патрони кои се електроника-тестирани, се чисти, повторно произведени и полни со 3 rd страна на снабдувачот. Кога ќе купите цел од нас, ве молиме бидете сигурни дека кертриџ број на моделот се совпаѓа со еден(оем код) ќе се користи во вашиот печатач, бидејќи кертриџ чип не е истата за различни пазарот иако печатач број може да биде иста
3. Сите наши мастило кертриџ се 100% загарантирана
Како да се направи кога еден кертриџ е млазници се блокирани од страна на боја базирани мастило?
Место на запушена кертриџ во сад кој се полни со топла вода и се само маска на прскалките.
За сите мастило кертриџ кој е рециклиран да OEM спецификација, процесот во cludes инспекција на употребата кертриџ, електроника тест, замена на сите носи, замена на сите потребни делови, и печатење тест мастило кертриџ за квалитет. Сликите се за повикување само, но сите наши предаден производ се+ одделение ниво на квалитет и 100% гарантира против материјалите и изработката.
2 парчиња Remanufactured Црно мастило кертриџ за HP901 HP901 XL Officejet J4525 J4540 J4550 J4580 J4585 J4640 J4680
Кертриџ е Type : Full мастило remanufactured инкџет касети
Кертриџ е Боја : Црна
Кертриџ е Број на Моделот : За HP 901 XL мастило касети
Кертриџ е мастило волумен (ml) : Б.

Тип:
мастило кертриџ
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Повторно Произведени
Број На Модел На:
за HP 901XL
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
боја:
K
R

Тие исто така купуваат со овој производ