.

.

Етничките Правец на 925 Silverfish Бохемија Ахат Двоен Круг Хривнија Duobao ретро женски додатоци

Етничките Правец на 925 Silverfish Бохемија Ахат Двоен Круг Хривнија Duobao ретро женски додатоци

DEN 3323.52
Количина на стоки

Етничките Правец на 925 Silverfish Бохемија Ахат Двоен Круг Хривнија Duobao ретро женски додатоци - -
Забелешка : сликата под имаат сертификати гем идентификација сертификат
F riendly Совети : Различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разликата, различноста вредности. Емералд вредност не може да се оценува. Jade не е само стока, е потсетиме и да се сфати; тоа носи емоционален пријателство и судбина, преку мерливи вредност на парите. Колку што тоа го сакаат, ќе имаат многу вредност. Така, ве молиме да не постојано зделка, повредени чувства тоа devalued.
1. Бесплатен превозот 2. Пресудата ќе биде донесена во рок од 7 дена. Понекогаш тоа може да биде поради временските услови во кратки снабдувањето, или испорака, така и нашата рок на испорака ќе биде во 7 дена, ние ќе ги испратите на најголемата брзина на стоки на вашите раце, непријатности за вас, ве молам прости ми. 3. Ние сме глобалната експрес пратки, UPS-от, Кинески пост и Хонгконг пост.
Совети : за комерцијални спецификации : ограничена за мерење алатка, и на човечките фактори, големината на етикетата, може да има некои грешки, со цел да преовладуваат во вид .
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Политика на враќање : Купувачот мора 15 дена не постои ризик за наплата на гаранција по стока приемот. Врати објект мора во оригиналната состојба и испрати назад до мене. Надоместокот ќе биде ограничена до конечната продажба цена . Купувачот мора да плати за круг патување превозот надомест. Целосна наплата со исклучок на превозот цена по имам примен објект и се врати.
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди кои се тие.
Контакт со нас : Поради џет заостануваат, можеби ние не би можеле да одговорат на вашите прашања веднаш, обично ние одговор во рок од 24 часа, за време на викендите во рок од 48 часа.
Нашите Работното време (од понеделник до петок) :
Пекинг Време : 08 : 00-18 : 00
Вашингтон Time : 20 : 00-06 : 00
Лондон Time : 01 : 00-11 : 00
Canberra Time : 10 : 00-20 : 00
Jade Буда

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Стил:
Класичен
Страна Камен:
Други Natrual материјал
Обликотшема:
Круг
Сертификат Број:
maiduo
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
51cm (inclusive) -80см (inclusive)
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Круг
Број На Модел На:
maiduo
Бренд Име:
TJP
Главниот Камен:
Никој
синџир материјал:
Дали со pendant:
Yes
Без разлика дали на лице место:
Чудно нови:
Стил:
Да Не Multilayer:
боја класификација:
стандардна должина од 75 см
Инкрустирани материјал:
Применливи пол:
Цена опсег:
R

Тие исто така купуваат со овој производ