.

.

2018 Нови 7MM 20PCS Розова Бела Природни Корални срамнети со земја Кружна Форма Монистра за DIY Ѓердан Хривнија Накит Одлуки Додатоци

2018 Нови 7MM 20PCS Розова Бела Природни Корални срамнети со земја Кружна Форма Монистра за DIY Ѓердан Хривнија Накит Одлуки

DEN 105.00
DEN 110.88
-5 %
Количина на стоки


Материјал : Природни В усни
Боја : Розова Боја/Бела
Количина : 20 парчиња/торба
Природни мушка големина : 7 MM Дупка Големина : 1.0 MM
Состојба : 100% Сосема Нов

Бренд Име:
noverty
Материјал:
Корални
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
PJ688
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ