.

.

Бесплатен превозот на големо 30pcs/многу 85x75x55mm Види Поле Црно Бела Хартија Кутија за рачен часовник Подарок Кутија, за да се Види

Бесплатен превозот на големо 30pcs/многу 85x75x55mm Види Поле Црно Бела Хартија Кутија за рачен часовник Подарок Кутија, за да

DEN 3120.00
Количина на стоки


Точка бр. : DBX620
Име : хартија кутија за да се види
М ateria l : 800g картон+120g хартија
Боја : бела и црна
Торба големина : 87x75x55mm
Употреба : се види, бразлетна и др
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Испорака :
Сите нарачки се испраќаат користејќи КИНА ПОСТ ВОЗДУХ e-MAIL порака и се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата.
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL превозот обично трае 15-60 работни дена во зависност од земјата доставени до. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
E-пакет превозот обично трае 7-25 работни дена.
EMS изразат shiping обично трае 5-15 работни дена.
DHL, UPS-от, FEDEX и TNT express превозот обично трае 3-9working дена зависи од земјата доставени до.
Политика на враќање :
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
DBX620
Објектот Тежина:
45g
Објектот Ширина:
7.5cm
Објектот Должина:
8.5cm
Производ Карактеристики:
види
Објектот Висина:
5.5cm
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Материјал:
Хартија
R

Тие исто така купуваат со овој производ