.

.

GZEELE НОВИ за Леново за Thinkpad T430S Palmrest Тастатура Рамки Горниот Капак Случај со Отпечаток Читателот Touchpad црна

GZEELE НОВИ за Леново за Thinkpad T430S Palmrest Тастатура Рамки Горниот Капак Случај со Отпечаток Читателот Touchpad црна

DEN 1897.00
DEN 1996.80
-5 %
Количина на стоки

Гаранција : 3 месец(s) Состојба : НОВА Напомена : ве Молиме проверете слики и опис внимателно. Ќе добиете она што го гледате! За специјални производи, ќе треба да се покаже вашите барања кога се плати за цел, како што се бои, големина, вредноста на декларацијата итн. Или ние ќе ги испрати случајно кога исполнувањето на оваа грижи.

Бренд Име:
GZEELE
Пакет:
Yes
Стил:
Fasion
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Број На Модел На:
T430S
Затворање Тип:
Не Патент
Применливи модели:
-
Материјал:
Како што е прикажано
Шаблон Тип:
Како што е прикажано
R

Тие исто така купуваат со овој производ