.

.

OEEKOI Lichee Шема Картичка Слотови Носителот Торбичка Случај на InFocus M7s/Визија 3/Турбо 5 Плус/Епски 1/Бинго 50+/A1

OEEKOI Lichee Шема Картичка Слотови Носителот Торбичка Случај на InFocus M7s/Визија 3/Турбо 5 Плус/Епски 1/Бинго 50+/A1

DEN 527.52
Количина на стоки

Lichee Шема Картичка Слотови Носителот Торбичка Случај на In Focus M7s/Визија 3/Турбо 5 Плус/Епски 1/Бинго 50+/А1 Опис : 1.100% Сосема нов и добар квалитет.
2,го Заштитите вашиот телефон бесплатно од гребење и удари и, исто така, го заштитува вашиот телефон со стил.
3.Уникатен дизајн го прави лесно да пристапите до функциите на телефонот. Инсталирање на погодност.
5.Материјал : СТП Кожа.
6.Пакет : OPP 7.Боја : Хоризонтална(Црна,Кафе),Вертикални(Црна,Кафе). 8. Рака содржани. 9.Големина : Хоризонтална a.13.0*7.0*1.8 см,Погодни за телефонот под 4.0 Инчен; б .14.3*7.5*1.8 см,Погодни за телефонот 4.0-4.8 Инчен; c.14.6*7.8*1.8 см,Погодни за телефонот 4.8-5.2 Инчен; d.15.5*8.0*1.8 см,Погодни за телефонот 5.2-5.5 Инчен; e.16.0*8.3*1.8 см,Погодни за телефонот 5.5-6.0 Инчен; f.17.0*9.0*1.8 см,Погодни за телефонот 6.0-6.3 Инчи; Вертикални a.14.5*7.1*1.8 см,Погодни за телефонот под 4.8 Инчен;
б.15.0*7.3*1.8 см,Погодни за телефонот 4.8-5.2 Инчен; c.16.0*7.8*1.8 см,Погодни за телефонот 5.2-5.5 Инчен; d.16.5*8.3*1.8 см,Погодни за телефонот 5.5-6.0 Инчен; e.17.0*8.8*1.8 см,Погодни за телефонот 6.0-6.3 Инчи; 10.Случај само,телефонот не се вклучени. Известување
* Pls оставете порака за да кажете ни модел на телефон или телефон димензија, на пример : сакам случај за i Phone 6 Плус ,или my phone diemension е [158.1*77.8*7.1 mm]. така што ние може да ви испрати најмногу погоден случај,Pls љубезно ве молиме да се разбере.
* Ако се потврди време е наскоро, а вие се уште не ја примите вашата цел,pls контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас. И ние ќе ви испратиме повторно или целосна наплата ако на крај не се дојде на ред кога е надвор од comfirm време.

Пакет:
Случај & Рака
дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Мат,Обична,Спортски
Големина:
5-5.7
Тип:
Футроли & Клипови
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Универзална Случај
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
OEEKOI
Компатибилен Бренд:
InFocus
боја:
Црна,Кафе
Материјал:
СТП Кожа
Стил:
Торбичка Случај,Спојувалка За Каиш Случај,Lichee Шема Случај
одговара 1:
За InFocus А1 Случај
Се вклопат 2:
за InFocus Бинго 50+ Случај
Одговара 3:
За InFocus Еп 1 Случај
Одговара 4:
За InFocus Турбо 5 Плус Случај
Одговара 5:
за Infocus Визија 3 Случај
Одговара 6:
за Infocus M7s Случај
R

Тие исто така купуваат со овој производ