.

.

Светло Розова Природни Кристал Нараквици Монистра Еластичност Линија еден Круг Свежи Рака Ред Фабрика Директни Продажби Популарни Нови Накит

Светло Розова Природни Кристал Нараквици Монистра Еластичност Линија еден Круг Свежи Рака Ред Фабрика Директни Продажби Популарни

DEN 698.00
DEN 758.40
-8 %
Количина на стоки

Добредојдовте на Jours Neige продавница Име на Производ : Природна розова кристал Хривнија Мушка големина : околу 21*15mm Пакет:Накит кутија *****Реална Слика*****

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
JNDZ0023
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Никој
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
JoursNeige
Стил:
Класичен
Функција:
Свежи
боја:
Светло Розова Боја Се Виолетови
Материјал:
природни кристално
Мушка големина:
околу 21*15mm
фабриката за директна продажба:
жените девојка зглоб нараквици
R

Тие исто така купуваат со овој производ