.

.

4Pack компатибилни, мастило кертриџ LC103 за брат DCP-J152W MFC-J245 MFC-J285DW MFC-J450DW MFC-J470DW MFC-J475DW печатач мастила

4Pack компатибилни, мастило кертриџ LC103 за брат DCP-J152W MFC-J245 MFC-J285DW MFC-J450DW MFC-J470DW MFC-J475DW печатач мастила

DEN 491.00
DEN 544.80
-10 %
Количина на стоки


Детали За Производот
производ модел : LC103 XL мастило кертриџ
Боја : Црна/ Синозелена / Магента / Жолта
погоден за : MFC-J4310 DW MFC-J4410 DW MFC-J4510 DW
MFC-J4610 DW MFC-J4710 DW MFC-J6520 DW MFC - J6720 DW MFC - J6920 DW DCP-J152 W MFC-J245 DCP-J285 DW DCP-J450 DW DCP-J470 DW DCP-J475 DW DCP-J650 DW DCP-J870 DW DCP-J875 DW
Заштита на квалитетот на прашањето : "две години
чип : да
Количина : 1* Back 1* Синозелена 1* Mangenta 1*Жолта
Кертриџ Тип : Компатибилни, мастило кертриџ
Време на испорака : два дена
Бренд : Caidi
Испорака :
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.
2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 3 дневна; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Повратни информации :
1.Ние зависи од нашите клиенти satisifaction да се успее.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации.
3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашиот coroperation.
Гаранција :
* 5 години фабрика историја
* Висок квалитет, 3 пати КК тестирање пред екс-фабрика
* Одговорни и внимателен по-продажба на услуги
* 100% гарантира и 1 : 1 за замена на неисправни стоки
* Конкурентни цени, за поголема количина цените се consultable
* Брза испорака

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Брат
Број На Модел На:
LC103
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
време на испорака:
два дена
is_customized:
Yes
боја:
Назад /Синозелена/Магента/Жолта
Количина:
4 пакети
R

Тие исто така купуваат со овој производ