.

.

20 парчиња/многу, Девојки Лен Ткаенини Лак за Коса Клипови , Назад на Училиште Лак за Коса Клипови

20 парчиња/многу, Девојки Лен Ткаенини Лак за Коса Клипови , Назад на Училиште Лак за Коса Клипови

DEN 872.00
DEN 1104.00
-21 %
Количина на стоки


100% Нов Материјал : Ткаенина и косата клип Бои : како слика . Пакетот вклучува : 20 компјутери. ( Можете да одберете бои што би сакал , само оставете порака за нас кога ќе го поставите цел . Ако не , ние ќе брод мешавина од сите бои . ) 120 ДОЛАРИ или повеќе, ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL ,Fedex или ЕМС.
Варијации на бои :
ние се обидуваме се потрудиме да се покаже материјал во боја која е што е можно поблиску до оригиналната.
Иако ние се големо внимание за да се избегне нив,варијации на бои може да се случи некои пати.
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата.
Ние ги користиме Aliexpress стојат превозот,e-Пакет испорака или Кина Пост воздух mail.
Најмногу време 15-45 дена за да стигнат до вашата адреса,можеби некои дена, доколку доцнењето на Царинските или пост систем.
120 ДОЛАРИ или повеќе,ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL ,Fedex или ЕМС.
EMS : 6-12 дена за да стигнат до вашата адреса . DHL, FEDEX : 3-7 дена .
Ве молиме љубезно забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Враќање земјите и повратните информации :
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.
Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации директно. Ве молиме да ни даде шанса да го поправат проблемот.
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped.
Врати се прифатени,но купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот.
Оставајќи вашата 5-ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.
Многу ви благодариме за вашето купување!

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
HB557
Стил:
Моден
Материјал:
Лен
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
ETALLEG
Тип:
Шноли
Пол:
Девојки
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ