.

.

2 парчиња Eleoption Нови 2000mAh 18V NI-CD Замена Моќ Алатка Батеријата за Black & Декер HPB18 244760-00 A1718 A18

2 парчиња Eleoption Нови 2000mAh 18V NI-CD Замена Моќ Алатка Батеријата за Black & Декер HPB18 244760-00 A1718 A18

DEN 2757.00
DEN 3063.36
-10 %
Количина на стоки


Eleoption Нови 2000m Ah 18 V NI-CD Замена Моќ Алатка Батеријата за Black & Декер HPB18 244760-00 A1718 A18
Функција :
Предмет Тип : Акумулатори
Модел : HPB18
Капацитетот На Батеријата : 2.0 Ah
Батерија Тип : Ni-CD
Батеријата Напон : 18 V
Батеријата Боја : црвено&црна
Компатибилни Модели :
18 Volt алат BD18 PSK, BDGL1800, BDGL18 K-2, CD182 K-2, CD18 SFRK, CD18 SK-2, CDC180 AK, CDC180 ASB, CDC18 GK2, EPC182 K2, EPC186 BK, EPC188 BK, EPC188 CBK, EPC18 CABK, EPC18 CAK, EPC18 K2 итн
Пакет Се Вклучени :
2 x Батерија 18 V 2.0 Ah Батерија за Замена на Моќ Алатка

Големина:
Prismatic
Бренд Име:
ЕЛЕМЕНТИ ELEOPTION
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
HPB18
Тип:
Ni-CD
Пакет:
Пакет 2
Замена На Батеријата:
Yes
Батеријата Број:
2
Замена На Батеријата:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ