.

.

Бесплатен превозот 50pcs RFID 4k S70 Празно за NFC картичка тенка пвц картичка 13.56 MHz ISO14443A smart IC картички копче картичка вратата за влез системи

Бесплатен превозот 50pcs RFID 4k S70 Празно за NFC картичка тенка пвц картичка 13.56 MHz ISO14443A smart IC картички копче картичка

DEN 1824.00
DEN 1919.52
-5 %
Количина на стоки


Пакет вклучуваат 50pcs×бела картичка RFID 4 K Фреквенција, совршен за Контрола на Пристап и Системи за Безбедност. Големина : CR-80 3.38" x 2.12" / 84.5 mm x 54mm (0.76 мм дебел - standard кредитна картичка големина) Фреквенција : 13.56 MHZ меморија : 4 KB Ова е сјајна, нула намалена, висок квалитет на ламинат ПВЦ картичка. Технологија на печатење : Боја Сублимација печатење која кореспондира со повеќето принтери, вклучувајќи : Evolis, Фарго, Magicard, Зебра, Податоци Картичка, ИТН.

Број На Модел На:
S70
Прочитајте Опсег:
0-8cm
Бренд Име:
ZOCORFID
Фреквенција:
13.56 MHz
Чип Вид:
Безконтактни IC Card
Контури:
ISO Картичка
Чип Капацитет:
4K
моќност:
Пасивни Картичка
Големина:
85X54X0.8mm
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
R

Тие исто така купуваат со овој производ