.

.

Cocosoly 1/4*1/2*38 Флеш Се Намали Рутер Малку Месо Тело Имајќи 1/4 Месо Тело

Cocosoly 1/4*1/2*38 Флеш Се Намали Рутер Малку Месо Тело Имајќи 1/4 Месо Тело

DEN 319.00
DEN 335.52
-5 %
Количина на стоки


Број На Модел На:
CCSLHT0401
Употреба:
Дома, DIY
Бренд Име:
cocosoly
Материјал:
Карбид
Тип:
Моќ Алатка Делови
is_customized:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ