.

.

5Pcs Природни druse Druzy Geode Кварцен Камен Ткаенината Алка Handcuff Златна боја Electroformed Drusy Нараквици Накит BG39

5Pcs Природни druse Druzy Geode Кварцен Камен Ткаенината Алка Handcuff Златна боја Electroformed Drusy Нараквици Накит BG39

DEN 1642.00
DEN 1824.00
-10 %
Количина на стоки

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : Злато Позлатен, природни ахат, druzy geode закачам
Количина : 5 парчиња
Ахат големина на : 40-42 * 9-10 * 9-10ММ
Закачам Внатрешен Дијаметар : приближно 42 * 60mm ( Прилагодливи )
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Боја : види слика
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
Лесно-кука
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
JUSTWELL
Стил:
Етнички
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
BG39
R

Тие исто така купуваат со овој производ