.

.

1 КОМПЈУТЕР Виолончело Purfling Алатка плус 1 КОМПЈУТЕР пломба алатка Luthier алатки

1 КОМПЈУТЕР Виолончело Purfling Алатка плус 1 КОМПЈУТЕР пломба алатка Luthier алатки

DEN 2359.68
Количина на стоки


1 КОМПЈУТЕР Виолончело Purfling Алатка плус 1 КОМПЈУТЕР пломба алатка Luthier алатки
Прочитајте пред шопинг : Ние сме професионални за Гудачки инструменти и делови, и ние се обидуваме да ги подобриме нашите производи и услугата во секое време! И o нашиот одговор ќе ви стигне во рок од 12 часа. Доколку наредбата не дојде до вас, ние ќе рефундирање на целосна исплата назад до тебе! Ако објектот е оштетени за време на транспортот, ние ќе бидеме целосно одговорни за тоа! Ако имате проблем со објектот што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите! Уживајте во вашиот пат во нашата продавница! За Плаќање : 1. Вашата исплата ќе се посвети на Aliexpress.com директно прво, откако ќе ја прими стоката, тогаш Aliexpress ќе ослободување на плаќање назад кон нас, вашата исплата е безбедно во секое време. 2. Можете да ги изберете начинот на плаќање, како што следува : За Превозот : Ние обично брод за купувачите од страна на [Кина пост,Post NL,Шведска Пост] wordwide(за 10-60 дена), Epack (за 7-25 wroking дена да се САД, Канада, Австралија, велика БРИТАНИЈА, Франција, Норвешка,Украина, Русија, Израел, Саудиска Арабија), и [TNT, DHL, UPS-от,EMS] (околу 4-12 дена). За Повратни информации : Ние ќе Остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. 1. Ние aprreciated многу ако може да се добие вашиот ПЕТ ѕвездички повратни информации од вас, и тоа е многу важно за нас, но ако не сте задоволни со цел, ве молиме контактирајте со нас, наместо да се остави Negtive повратни информации, на овој начин, ние можеме да работиме со тоа поефикасно. 2. Можете да ме контактирате преку "МОИ ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања", ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори ПОБРЗО.

Бренд Име:
Bai Fei Te
Употреба:
Универзална
Број На Модел На:
a
R

Тие исто така купуваат со овој производ