.

.

11 Парчиња во 1 Месинг Чак Core за Dremel Мини Вежба Collet Chucks Вклучувајќи 0.5/0.8/1.0/1.2/1.5/1.8/2.0/2.4/3.0/3.2 мм

11 Парчиња во 1 Месинг Чак Core за Dremel Мини Вежба Collet Chucks Вклучувајќи 0.5/0.8/1.0/1.2/1.5/1.8/2.0/2.4/3.0/3.2 мм

DEN 220.32
Количина на стоки


11 Парчиња во 1 Месинг Чак Core за Dremel Мини Вежба Collet Chucks Вклучувајќи 0.5/0.8/1.0/1.2/1.5/1.8/2.0/2.4/3.0/3.2 мм Опис на Производот Објект Спецификации : Стегање Дијаметар : 0.5 mm/0.8 mm/1.0 mm/1.2 mm/1.5 mm/1.8 mm/2.0 mm/2.4 mm/3.0 mm/3.2 mm месо тело Кол : 5mm вкупна Должина : 17mm Материјал : Месинг Боја : Златна грешка при Мерење Заѕвони : 0.05 mm Предности : Карактеристики и Предности : Висок квалитет месинг collets да се вклопи Dremel стил вежба, други ротари алатки, pin vises Компатибилен со повеќето ротари алатки кои се користат во областа на хардверот, хоби, дома и в . Пакетот вклучува : 10pcs Месинг Collet (големина вклучувајќи 0.5 mm/0.8 mm/1.0 mm/1.2 mm/1.5 mm/1.8 mm/2.0 mm/2.4 mm/3.0 mm/3.2 мм и 1pcs за секоја големина ). 1pcs Капа Орев. Објектот Сликите Ги Покажуваат

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LX-DC10C1N
Тип:
Моќ Алатка Делови
Бренд Име:
LANXSTAR
Материјал:
бакарни легури
B_rand Име:
LANXSTAR
R

Тие исто така купуваат со овој производ