.

.

A112 G&D Луксузен Бренд Злато Жените Часовници Хривнија Часовници Дами Кварц рачен часовник Кристал Рака relogio feminino Rectangel

A112 G&D Луксузен Бренд Злато Жените Часовници Хривнија Часовници Дами Кварц рачен часовник Кристал Рака relogio feminino Rectangel

DEN 771.00
DEN 940.80
-18 %
Количина на стоки


Desription :
Поставен за секоја прилика.
Fashion & Неврзан
Отстранлив линкови за совршено се вклопуваат
Прецизни кварц движење
Бранеа dial
Око-фаќање на три бар стил хривнија дизајн.
Кул куршум форма хривнија конвергенција главата.
Лицето плоча радијална линии ја отсликува.
3 ATM Вода се Спротивстави, но не и за Капење и Пливање.
Види големини :
Случај Дебелина : Прибл 0.6 см
Дијаметар на Случај : Приближно 1.5*1.4 cm
Должина на Бендот : Околу 16 cm
Пакет се вклучени : 1 * Види

Бренд Име:
G&D GLE&VDO
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Легура
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Стил:
Луксуз
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Ниту Еден
Број На Модел На:
B079
Бендот Материјал Тип:
Легура
Бендот Ширина:
28mm
Бендот Должина:
16cm
Случај Дебелина:
6mm
Dial Дијаметар:
150mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
обложени стакло
Случај Обликот:
правоаголник
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
Стил:
Луксузна женска Нараквица часовници
Водоотпорен:
Секојдневно Водоотпорен
дизајн:
Луксузна Кристал Рака
R

Тие исто така купуваат со овој производ