.

.

Нови паркинг сензор/сензор estacionamento ЗА BMW E83 E70 E71parking sens 66209270500 66209127800 66209139868 66209142217

Нови паркинг сензор/сензор estacionamento ЗА BMW E83 E70 E71parking sens 66209270500 66209127800 66209139868 66209142217

DEN 340.00
DEN 400.32
-15 %
Количина на стоки


1 осигурете се дека вашата оригинална дел број е иста како и на ОЕМ број поврзани со нашиот производ / потврдете го вашиот производ ОЕМ
2 Ако не сте сигурни дали производот е погоден за вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас за помош
3 Овој производ е 12 месеци гаранција / заменливи
4 Можете да додадете објекти во вашата шопинг кошничка за да заштедите на трошоците за превозот
За разлика боја
Сите слики се вистински фотографија е некој не може да се избегне боја разликата се должи на екранот слика и прави фигура во процесот
на производ во боја мали отстапувања
Производ ОЕМ Универзална ОЕМ 66209270500 66209127800 66209139868 66209142217 ЗА BMW X3 ЏИП (E83) 2004/01 - X3 ЏИП (E83) 2.0 јас N46 B20 На 1995 110 4 Затворени Off-Road Возило, 2005 - X3 ЏИП (E83) 2. Карактеристики на производот 1 Според оригиналната спецификација 2 Совршен натпревар со оригиналниот автомобил 3 Професионални производители имаат богато искуство и најдобар опрема за тестирање 4 стабилни перформанси и висока сигурност 5 Воспостави строга контрола на квалитетот стандарди за Гаранција 1 Секој производ поминува низ ригорозни тестирање пред доставување на специјализирана опрема 2 за секој производ е 12 месеци по-продажбата на услугата гарантира бренд автентичноста гаранција 3 Ако објектот е оштетен или делумно не успее, ве молиме контактирајте со нас За враќа 1, Сите вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа, и мора да се обезбеди причината за враќање на нашите превозот следење на број и Aliexpress ID. Исто така, можете да одберете да го замените или враќање
За Логистика, Ние ги користиме гарантира време ефикасност логистика за да ви даде подобро искуство Ali Express без грижи 1 Нормални ситуација, пристигнуваат во рок од 16 и 35 дена 2, Освен во посебни околности, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на виша сила царински преглед политика на вредноста празниците, итн.0 d M57 N2 306 D2 2993 160 6 Затворени Off-Road Возило, 2004 - X3 ЏИП (E83) 3.5 јас M54 256 S5 2494 141 6 Затворени Off-Road Возило, 2004 - X3 ЏИП (E83) 2.0 si N52 B30 На 2996 200 6 Затворени Off-Road Возило, 2006 - X3 ЏИП (E83) x Drive 18 г M47 N 204 D4 1995 105 4 Затворени Off-Road Возило, 2008 - X3 ЏИП (E83) x Drive 20 d N47 D20 C 1995 120 4 Затворени Off-Road Возило, 2008 - X3 ЏИП (E83) x Drive 20 d N47 D20 C 1995 130 4 Затворени Off-Road Возило, 2008 - X3 ЏИП (E83) x Drive 20 јас N46 B20 Б 1995 110 4 Затворени Off-Road Возило, 2008 - X3 ЏИП (E83) x Drive 25 јас N52 B25 На 2497 160 6 Затворени Off-Road Возило, 2008 - X3 ЏИП (E83) x Drive 30 d M57 N2 306 Д3 2993 160 6 Затворени Off-Road Возило, 2008 - X3 ЏИП (E83) x Drive 30 d M57 N2 306 Д3 2993 155 6 Затворени Off-Road Возило, 2008 - X3 ЏИП (E83) x Drive 30 јас N52 B30 На 2996 200 6 Затворени Off-Road Возило, 2008 - X3 ЏИП (E83) x Drive 35 d N57 N 306 D5 2993 210 6 Затворени Off-Road Возило 2008 година - ЗА БМВ Х5 ЏИП (E70) 2007/02-2013/06 Х5 ЏИП (E70) 3. 2 По добивањето на објектот, ние ќе се врати во својата првобитна состојба и ги вклучува сите компоненти и додатоци.0 sd M57 N 306 D5 2993 210 6 Затворени Off-Road Возило 2007-2009 Х5 ЏИП (E70) 3.0 d M57 306 Д3 2993 173 6 Затворени Off-Road Возило 2007-2008 Х5 ЏИП (E70) 3.0 јас x Drive M54 306 S3 2979 170 6 Затворени Off-Road Возило, 2004 - X3 ЏИП (E83) 3.0 sd M57 306 D5 2993 210 6 Затворени Off-Road Возило, 2006 - X3 ЏИП (E83) 3.5 si N52 B25 На 2497 160 6 Затворени Off-Road Возило, 2006 - X3 ЏИП (E83) 3.0 d N47 D20 На 1995 130 4 Затворени Off-Road Возило 2007 - X3 ЏИП (E83) 2.0 si N52 B30 На 2996 200 6 Затворени Off-Road Возило 2007-2008 Х5 ЏИП (E70) 4.0 d M47 N 204 D4 1995 110 4 Затворени Off-Road Возило, 2004 - X3 ЏИП (E83) 2.

Разговор Опсег:
Стандард
Бренд Име:
TLK HENG
Тип:
Невидливи
OSD Language:
Англиски
Име На Модел:
led паркинг сензор
Материјал Тип:
пластични/стандард
Големина:
Оригинална Големина
ОЕМ:
66209270500 66209127800 66209139868 66209142217
Тип На Сензор:
ултразвучно сензор
боја:
Црна
Хемиски својства:
paintable
R

Тие исто така купуваат со овој производ