.

.

12set бајка тема гулаб Картичка остави порака картички Среќа Љубов на вљубените Божиќ Партија Покана Писмо плик

12set бајка тема гулаб Картичка остави порака картички Среќа Љубов на вљубените Божиќ Партија Покана Писмо плик

DEN 512.16
Количина на стоки


12 set = 12 картичка+ 12 плик
внатре картичка е празно , може да се напише

Стил:
Сценско
Шема:
Виткање Тип
празник:
Универзална
Музика:
No
Бренд Име:
RJAilisi
боја:
како се покаже
Употреба:
писмо подлога и картички
Користете 2:
љубовно писмо
дизајн:
Гроздобер
може да биде како подарок:
ok
safe пакет:
Yes
Земја на потекло:
Кина
може да се напише:
Yes
Испорака Загарантирана:
Yes
може за бизнис:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ