.

.

1PC Автомобил Складирање Торба Универзална Кутија задното Седиште Торба Организатор Backseat Носителот Џебови Автомобил-стил, Авто Додатоци 40cmx50cm

1PC Автомобил Складирање Торба Универзална Кутија задното Седиште Торба Организатор Backseat Носителот Џебови Автомобил-стил,

DEN 360.00
DEN 492.48
-27 %
Количина на стоки


|| Состојба 100% Нов || Боја Боја : Multicolor || Материјал во Оксфорд || КОЛИЧИНА 1 PC || Дел Не. M17045 || Големина
40x50cm
[1inch = 2.54 см или 1cm = 0.394 инчен] || Забелешка

Бренд Име:
LASPERAL
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Oxford
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Форма:
Облека Виси Тип/Виси Тип
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање,Порибено
Број На Модел На:
складирање торба
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
автомобил складирање
Дебелина:
/
Спецификација:
40x50cm
Капацитет:
Организаторот
R

Тие исто така купуваат со овој производ