.

.

Најпопуларните Дизајн на костими за капење Бикини Beaded Дополнителните Врвот Ringed Дното 2018 Отстранлив Поместена Tassel Бикини С. М. Л. XL.XXL

Најпопуларните Дизајн на костими за капење Бикини Beaded Дополнителните Врвот Ringed Дното 2018 Отстранлив Поместена Tassel Бикини

DEN 698.00
DEN 767.52
-9 %
Количина на стоки


ТОЧКА БР : DM051
1.Главната Ткаенини : 80%Најлон,20%spandex,200-220 GSM
2.Beaded Дополнителните Врвот
3.Ringed Дното
4.Пренослив баласт
5.Целосно пред наредени
6.Бои : Бела,Црна,Црвена,Сина,Роза,Виолетова
7.Големина : С. М. Л. XL.XXL
8.Производство Локација : Yiwu,Кина
НАПОМЕНА :
1.Големината е приближно,па објектот ќе се примени може да биде малку поголем или помал,ви благодариме за вашето разбирање.
2.Како на снимање и прикажување на екранот, може да биде мала разлика со вистински производ

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
SWIMMART
Пол:
Жените
Половината:
Ниска Половината
Поддршка Тип:
жица за слободни
Со Подлога:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
DM051
Материјал:
Најлон,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Бикини Сет
Функција:
Beaded и Реси Врвот
Стил:
Ringed Дното
подлога:
Пренослив баласт
Поставата:
Целосно пред наредени
боја:
6 бои
Големина:
S.M.L.XL.XXL
Објектот:
tassel бикини
Боја Стил:
Природна Боја
R

Тие исто така купуваат со овој производ