.

.

50Pcs Зелена Bowknot Смола Декорација Занаети Kawaii Мушка Flatback Cabochon Бележник DIY Додатоци Копчиња

50Pcs Зелена Bowknot Смола Декорација Занаети Kawaii Мушка Flatback Cabochon Бележник DIY Додатоци Копчиња

DEN 154.00
DEN 301.44
-49 %
Количина на стоки


Материјал :
Смола
Големина на :
Appro : 23x13mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 50 Парчиња од овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H0782

Материјал:
Смола
Број На Модел На:
H0782
Големина:
23x13mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ