.

.

Поставен А-Линија Оглавник Црвениот Пром Фустани Chiffon Кат Должина Beaded Матурска Вечер Фустани

Поставен А-Линија Оглавник Црвениот Пром Фустани Chiffon Кат Должина Beaded Матурска Вечер Фустани

DEN 4747.00
DEN 5520.00
-14 %
Количина на стоки

Рамо до рамо =
8. Во текот на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник на превозот време ќе биде малку подолг.Сите наши
производи се направени од врвот материјали(сатен, chiffon, organza, tulle, тафт, georgette, свила, полиестер, итн),и со многу добра workship.
• Превозот времето е врз основа на превозот метод. горниот биста =
5. Фустан во боја =
Забелешка
A.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
Mentsurement & боја
Големина : Сите големини.Вие само треба плаќаат 30 долари (за сопствени направени такса) или друга 30 (за боја такса за промена ).
3) не може да биде мало боја разликата помеѓу фото и готови се облекуваат (ова не е грешка). Висина = (од врвот до подот без чевли)
12.
Боја Шема
Големина На Табелата
Мерење intruction :
На Пример :
Големина на единица : cm или инчен
1. Без минимум цел за тебе. Ви благодариме!
4) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. да ми даде вашиот exactitude големина и боја кога ставање на ред, и јас сум многу среќен да се процес се враќа кога е потребно ,со цел да се направи gown многу се вклопуваат со вас !
Г) Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања.Но, бојата се менува и нарачана фустан не може да се врати. венчаница не се некои додатоци како што се ракавици,свадбен превез и crinoline petticoat (ако овие додатоци шоу на слики) . Колковите = 40 инчи
4. под биста =
6. Тоа нема да дојде, заедно со сите додатоци, како што се шапка, tulle ракавици,превез и др.Па ве молиме да ја потврдите вашата големина внимателно кога сакате да ја смените бојата ,и ни даде право мерење кога ќе нарачана фустан.ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов. Пред Должина Рамо до Половината =
10. Тоа ќе се земе 3-4 работни дена околу UPS-от,DHL,FEDEX,7-10 работни дена за EMS,ТНТ.Тогаш ве молиме да ни оставите порака,ние може да се направи се облекуваат според вашето барање целосно.
• Купи повеќе заштедат повеќе. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Се враќа
• Се враќа за наплата мора да пристигне во рок од 7 дена од денот на примената датум
• Кога ќе се прави враќање, ве молиме опфатете белешка со вашето име, адреса, и Реден број, кратко објаснување на причината за враќање.
Поставен А-Линија Оглавник Црвениот Пром Фустани Chiffon Кат Должина Beaded Матурска Вечер Фустани
Деколте : Оглавник
Sleeve Lengt : Без Ракави
Фустан Должина/Воз : Подот должина Боја : Како на Сликата или на Вашата Омилена Боја, Големина : Стандард Големина или Custom Size (Плус Големина се Достапни) Декорација : Монистра/Кристали Ткаенини : Chiffon Назад : Патент
Опис
ве молиме имајте во предвид : 1) цел е само за еден дел од венчаница.
Испорака
• Фустанот може да се заврши во 10-15 дена. Половината = 28 инчи
3. Ако сакате други бои,може да се однесува на боја шема. Целосна Биста = 37 инчи
2. Брадавица да Брадавица =
7. Ве молиме кажете ни го вашето мерење кога ќе се направи понуда. Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани.

боја:
Беж, Црна, Кафеава, Сива, Слонова Коска, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Број На Модел На:
матурска gown
Декорација:
Sequined,Beading
Вграден Градник:
Yes
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Резервоар
Воз:
Никој
Бренд Име:
elysemod
Деколте:
Оглавник
Ткаенина Тип:
Chiffon
Моден Елемент:
едноставна
Материјал:
Полиестер
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
R

Тие исто така купуваат со овој производ