.

.

Стаклени Монистра Насоки, Бисер Сјај Позлатен, Кристално Suncatcher, Фацетирани Abacus, Јасно, 6x4mm, Дупка: 1mm; за 100pcs/влакно,

Стаклени Монистра Насоки, Бисер Сјај Позлатен, Кристално Suncatcher, Фацетирани Abacus, Јасно, 6x4mm, Дупка: 1mm; за 100pcs/влакно,

DEN 333.00
DEN 369.60
-10 %
Количина на стоки


Стаклени Монистра Насоки, Бисер Сјај Позлатен, Кристално Suncatcher, Фацетирани Abacus, Јасно
Големина : за 6mm во дијаметар, 4mm, дебела, дупка : 1mm, за 100pcs/влакно, околу 14"/влакно.
Модерен electroplate стаклени монистра направи дизајнирање накит шарени и прифатлива. Интересно abacus форма и виножито бои додадете око-фаќање на жалба за стил кој продава. Направени со солидна боја на стакло за долготраен носат. Искажете ја вашата поддршка со инкорпорирање на овие во шарм нараквици, pendant и earring компоненти и anklets.

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
GR6MMY-28
Објектот Тежина:
221 g
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Јасно
Употреба:
Монистра
фацетирани:
фацетирани
обложено боја:
Бисер Сјај Позлатен
Ефект На Боја:
Pearlized
единица:
10Strand
Материјал:
Стакло
R

Тие исто така купуваат со овој производ