.

.

20pcs на 3inch Празно Недовршени Дрво Мејсон Тегла Ознаки Со Стрингови DIY Додаток 1/8inch дебелина

20pcs на 3inch Празно Недовршени Дрво Мејсон Тегла Ознаки Со Стрингови DIY Додаток 1/8inch дебелина

DEN 384.00
DEN 431.52
-11 %
Количина на стоки


· Дрвен Материјал : Топола дрво playwood;
· Големина на :
Прибл. : 1.6 инчи Ширина x 2.8 инчи Висина;
Прибл. : 40mm Ширина x 70 mm Висина;
Дебелина : Прибл. 3мм, 1/8 инчи ; Состојба : нова

R

Тие исто така купуваат со овој производ