.

.

Led Светло До Еленски Headwear ДС Танц Тим Лер Прозрачна Божиќ Облека Бела Фаза Перформанси Ballroom Носии

Led Светло До Еленски Headwear ДС Танц Тим Лер Прозрачна Божиќ Облека Бела Фаза Перформанси Ballroom Носии

DEN 23952.00
Количина на стоки


Еден сет : headwear+ костим

Повод:
Број На Модел На:
fashion089
Број на Компјутери:
1pc
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Блескав Време:
околу 1 час
Тип :
Ноќен клуб мажите Рогови Глава led светло носии
Боја :
Како слика покажува
Употреба:
Фаза на Изведба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Пантомимичари,партија DJ КТВ
Трговија на големо и обичај купувачот :
pls контактирајте ме за попуст
Големина:
една големина
Еден сет:
Костимот+ headwear
R

Тие исто така купуваат со овој производ