.

.

Европски и Американски мода пролет и есен новата само-култивирање на high-end боја чипка во долго дел на фустанот

Европски и Американски мода пролет и есен новата само-култивирање на high-end боја чипка во долго дел на фустанот

DEN 1327.00
DEN 1896.00
-30 %
Количина на стоки

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите ширина Половината Облека долг Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 36 14.17 86 33.86 70 27.56 124 48.82 56 22.05 М 37 14.57 90 35.43 74 29.13 125 49.21 57 22.44 L 38 14.96 94 37.01 78 30.71 126 49.61 58 22.83 XL 39 15.35 99 38.98 83 32.68 127 50.00 59 23.23 XXL 40 15.75 104 40.94 88 34.65 128 50.39 60 23.62 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AL1135
Сезоната:
Пролет
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Шупливи Надвор
Деколте:
Стенд
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Lanon,Памук,Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
zeongro
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Должина(cm):
Врвка за околу
Стил:
Англија Стил
Половината:
Природни
R

Тие исто така купуваат со овој производ