.

.

Focallure долготрајни Eyeliner Моливи Течни Сјајот на Очите Лагер Бело Злато Боја Сјајна Трепет на Око Лагер Шминка Пен

Focallure долготрајни Eyeliner Моливи Течни Сјајот на Очите Лагер Бело Злато Боја Сјајна Трепет на Око Лагер Шминка Пен

DEN 123.00
DEN 189.60
-35 %
Количина на стоки


Функција : -Пигмент Водоотпорен -ги Красат Вашите Очи Како Ви се Допаѓа -се Користи За Лице,Professional Или Home тоа Како да го користите : се Применува директно Елемент : ВОДА,ГЛИЦЕРИН,ПРОПИЛЕН ГЛИКОЛ,CARBOMER,TRIETHANOLAMINE,PVP,POLYVINYL АЛКОХОЛ,АЛКОХОЛ,КАЛЦИУМ, НАТРИУМ BOROSILICATE,МЕТАЛНИ ОКСИД,ПОЛИЕТИЛЕН ТЕРЕФТАЛАТ,АЛУМИНИУМ,POLYSILICONE-1,CAPRYLYL ГЛИКОЛ,ETHYLHEXYLGLYCERIN,HEXYLENE ГЛИКОЛ,PHENOXYETHANOL,CI 77891 CI 77520 Deatil : Висок 95 MM*Широк 20 MM Нето Влажни : 8g/.35oz Спакувани во Еден Пакет на Квалитетот на Сигурна Гаранција за Производство Лиценца : XK16-108 8222 Здравје Лиценца : ГД FDA (2008) Извршен Стандард : QB/T1977-2004 Претпазливост : 1.Ве молиме не за други цели освен шминка. 2.Ве молиме не го стави во директна сончева светлина или температурата е премногу висок или премногу ниски. 3.Да се чува вон дофат на деца.

Тип:
Eyeliner
Корист:
Брзо/Брз Сува,Долго-траен,Природна,Лесно да се Носат
Формулирањето:
Молив
Состојка:
Минерални
Бренд Име:
FOCALLURE
НЕТО-WT.:
8g
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Број На Модел На:
13112
Количина:
1pc
Големина:
Full Size
R

Тие исто така купуваат со овој производ