.

.

Секси Жените Нова Мода Тенок Bodycon Jumpsuit Долг Ракав Војска Зелена Солидна, Обичните Bodysuit Дами Гроздобер Romper Долго Jumpsuit

Секси Жените Нова Мода Тенок Bodycon Jumpsuit Долг Ракав Војска Зелена Солидна, Обичните Bodysuit Дами Гроздобер Romper Долго

DEN 435.00
DEN 458.40
-5 %
Количина на стоки


Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби
На 25-Јули-17 во 22 : 22 : 17 EDT, продавачот додадени следните информации :
. Ви благодариме за вашето разбирање. клиенти сите се наши пријатели.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ .
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Моден дизајн,100% Сосема Нов И Висок квалитет!
Материјал : Памук Помеша Боја : Армија Зелена Големина : S M L XL Sholder 36cm Половината 68-74cm Биста 88cm Ракав 58cm Должина 140cm М? Sholder 37cm Половината 72-78cm Биста 92cm Ракав 59cm Должина 141cm L? Sholder 38cm Половината 76-82cm Биста 96cm Ракав Должина 60см 142cm XL? Sholder 39cm Половината 80-86cm Биста 100cm Ракав 61cm Должина 145cm Она што Ќе Добиете за : 1 x Мода ОЛ Jumpsuit Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Овие трошоци се на купувачот одговорност.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Тип:
Jumpsuits
Декорација:
Никој
Одговара Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
R

Тие исто така купуваат со овој производ