.

.

Трговија На Големо Сребро Женски Модели S925 Sterling Silver Pendant Бакнежи Чоколадо Сребро Pendant Ретро Тајландски Сребро.

Трговија На Големо Сребро Женски Модели S925 Sterling Silver Pendant Бакнежи Чоколадо Сребро Pendant Ретро Тајландски Сребро.

DEN 981.60
Количина на стоки


ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Жените Pendant Тајландски Сребро Личност Накит за Девојка Мода Гроздобер Sterling Silver Pendant за Ѓердан МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Pendant само, Chian НЕ inlcuded ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Гем Боја:
Pendant само
Бренд Име:
STARYEE
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
CCGTC
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
NFG180123
Стил:
Тренди
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
R

Тие исто така купуваат со овој производ