.

.

Cong Shao 14/16/18mm Јасно AB Срцето FlatBack камења и кристали Смола Кристал applique Камења За Костимот Копчето Занаети CS472HB

Cong Shao 14/16/18mm Јасно AB Срцето FlatBack камења и кристали Смола Кристал applique Камења За Костимот Копчето Занаети CS472HB

DEN 302.00
DEN 335.52
-10 %
Количина на стоки


Вашата цел ќе се испраќаат до вашиот aliexpress адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса повторно .
>130$, слободни-превозот преку ЕМС Или DHL Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail, не EMS / DHL ви Благодариме за разбирањето.
100% Сосема Нов
Проектот Материјал : Смола кристал
Проектот Големина : 14/16/18mm
Usuage : За накит одлуки фустан одлуки,облека ,чевли,кеси,вечер фустан,Носии,Шапка, мобилен телефон школка,DIY Додаток ..
Забелешка : Различни сечење и облик и димензии ќе доведе до боја на малку поинаков.
Различни компјутер,телефон,различни временски масовно производство може да доведе боја на малку поинаков премногу.
14/16/18mm
14mm
16mm
18mm
Вашата цел ќе се испраќаат до вашиот aliexpress адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса повторно . Генерално ,ние испраќаат преку кина пост воздухот, времето за испорака е околу 20-60 дена (Аргентина,Чиле и Бразил потрае околу 60-90 дена Ако сте итно да се добие стоката, можете да изберете express (DHL, UPS-от, ТНТ,FEDEX, 5-10 дена), EMS 7-15 дена
Поддршка Кредитна картичка,Paypal,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union Трансфер. Ако сакате да се плати преку друг метод,ве молиме контактирајте со нас преку trademanager или e-mail
Позитивен фидбек е навистина многу важно за нас, ве молиме да ни даде пет ѕвездички повратни информации! Ако се користат да се даде лош повратни информации за добавувачи, ве молиме да не купуваат производи од нашата продавница, или јас не ќе се справи со вашиот никакви проблеми, ви благодариме за вашата соработка и вашата добрина.
Ако задоволни со предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Доколку не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни.

Големина:
14mm 200Pcs, 16mm 100Pcs, 18mm 80Pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
CongShao
Број На Модел На:
CS472-646-648
Материјал:
Смола
Техника:
Лепак За
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Обликот:
Срцето
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Големина:
14/16/18mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ