.

.

Жените Лето Плажа Печатени Облекуваат Бела 2018 Секси V деколте, Backless Фустан без Ракави Шупливи Од Жените Плажа Фустани Vestidos Y7

Жените Лето Плажа Печатени Облекуваат Бела 2018 Секси V деколте, Backless Фустан без Ракави Шупливи Од Жените Плажа Фустани Vestidos

DEN 416.00
DEN 519.36
-20 %
Количина на стоки

Добредојдовте на Stefanie YZ Продавница Жените Лето Плажа Печатени Облекуваат Бела 2018 Секси V деколте, Backless Фустан без Ракави Шупливи Од Жените Плажа Фустани Vestidos Y6 Една Големина Должина : 123cm/48.4 Биста : 130cm/51.1 Половината : 124cm/48.8
Напомена :
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.

Големина:
One Size
Бренд Име:
ROPALIA
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Повик
Силуета:
Лабава
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Вез
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
жените се облекуваат
Пол:
Жените
R

Тие исто така купуваат со овој производ