.

.

Hung Yau Летни Чевли За Жени Сандали Станови Платформа Флип Апостолки Гладијатор Дното Жените Платнени Чевли Обувки со Револвер 5cm

Hung Yau Летни Чевли За Жени Сандали Станови Платформа Флип Апостолки Гладијатор Дното Жените Платнени Чевли Обувки со Револвер

DEN 656.00
DEN 729.12
-10 %
Количина на стоки


Ако сте трговците на мало или имаат добра енергија во количина, која се исполнат нашите барања за промет на големо, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе достави до вас бесплатно страна на курирската служба DHL, Fedex, ТНТ, UPS-от, Aramex, ЕМС. Ако го поседува една продавница, ние се надеваме да се биде вашата долгорочна снабдувачот во Кина, не само што нудат нашите производи, но исто така да купите нешто што треба во Кина.

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Платформа
Повод:
Повик
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Затворање Тип:
Лизга-На
Стил:
Моден
Број На Модел На:
YD137
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Сандала Тип:
Гладијатор
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Бренд Име:
Hung Yau
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Оптоварување
Обвивка Материјал:
PU
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
R

Тие исто така купуваат со овој производ