.

.

tommia Сосема Нов За Ауди П5 Прозорец Стакло Сенка на Пропустливи Правец на Ветер: Deflector Чувари Покрие 4pcs/Set

tommia Сосема Нов За Ауди П5 Прозорец Стакло Сенка на Пропустливи Правец на Ветер: Deflector Чувари Покрие 4pcs/Set

DEN 4752.00
DEN 5279.52
-10 %
Количина на стоки


4pcs Прозорец Стакло Сенка на Пропустливи Правец на Ветер : Deflector Чувари Покритие За Ауди П5
Карактеристики :
1, Состојба : 100% Сосема Нови & Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот).
2, Лесно да го инсталирате , можете само да лупам и стап.
3, Можете да ја отворите вашиот windows додека врне надвор да се пропустливи внатрешноста на вашето возило.
4, да ги Задржи вашиот windows стркала надолу за свеж воздух, defogged стакло и кулер кабината температури без влошување на глас, ништожно правец и временските инфилтрација.
5, не Постојат инструкции во кутија, само чисти со алкохол и се држи на правилно.
6,Во кое било време, можете да оставите вашиот windows надолу неколку инчи да ја добиете свеж воздух. Вие не треба да се стави со колку ветрот и на бучава и бес. Можете дури и да се прифатат дождливите денови без да се натопени. Застоена, Smokey воздухот е нешто од минатото со овие класичен мора да има инсталирани додатоци.
Пакет :
4pcs на прозорецот се пропустливи стакло нијанси за вашиот vehiclel
кога ќе се направи ред,ве молиме приложете некои слика на вашето возило оригинални страна на windows, и кажете ми што модел и годината,ние сакаме да се зголеми двојно-проверете ја компатибилноста, ви благодариме
Плаќање Информации :
1. Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.
2. Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. во aliexpress 's порака кога ќе се плаќаат до нас
3. Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Овие трошоци се на купувачот одговорност .
Превозот
Вашето купување ќе се испраќаат преку стандард воздухопловната, време на Испорака за 15-27 работни дена. Некоја земја може да го одложи 2-3 недели.
Ние брод стоката во рок од 2 работни дена од приемот расчисти исплата.
Контактирајте со нас
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи. Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено, контактирајте со нас веднаш, ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа.
Внимание :
Ако сакате стоката под итно да, ние може да го испрати со ЕМС или UPS-от,DHL и сл. Но мора да се плус некои товар .Дали контактирате со нас на прво ако сакате да се промени за да EMS,UPS-от,DHL и сл курир.

Бренд Име:
tommia
R

Тие исто така купуваат со овој производ