.

.

Швајцарија Nesun Види Мажи & Жени Луксузен Бренд Јапонија MIYOTA Кварц Движење, Љубовникот Часовници Sapphire Водоотпорен часовник N8801-L3

Швајцарија Nesun Види Мажи & Жени Луксузен Бренд Јапонија MIYOTA Кварц Движење, Љубовникот Часовници Sapphire Водоотпорен часовник

DEN 2404.00
DEN 4713.60
-49 %
Количина на стоки


Види Спецификации Pacel вклучуваат Watch + Nesun кутија + Бесплатна точка ( a види алатка) Функција, отпорен на Вода Висока цена сооднос Јапонија MIYOTA Кварц Движење/ Sapphire Прозорец Љубовникот Неколку Види 12-Месечна Гаранција

Бендот Ширина:
20mm
Бендот Должина:
27CM
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
N8801-L3
Кутии & Случаи Материјал:
Leatherette
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бренд Име:
Nesun
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
6mm
Dial Дијаметар:
40mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи
Движење:
Јапонија MIYOTA Кварц Движење
R

Тие исто така купуваат со овој производ