.

.

10Pcs Природен бисер Монистра, Отворајќи Кристал Конектор Spacer Монистра За DIY Одлуки Хривнија ѓердан Накит Наоѓање BD195

10Pcs Природен бисер Монистра, Отворајќи Кристал Конектор Spacer Монистра За DIY Одлуки Хривнија ѓердан Накит Наоѓање BD195

DEN 778.00
DEN 864.00
-10 %
Количина на стоки


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : Природата Кристал Кристал, бисер
Количина : 10 парчиња
Мерењето на ова лежиште е приближно : 14-15mm
(Големини ќе се разликува малку за секој монистра)
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Боја : види слика
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
2
Бисер Форма:
Копче
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бисер Квалитет:
A
Бренд Име:
JUSTWELL
R

Тие исто така купуваат со овој производ