.

.

6pcs PGI525 CLI526 мастило касети за canon инкџет PIXMA IP4850 MG5150 MG5250 MG5350 MG6150 MG6250 MX885 MX895 Принтери PGI 525

6pcs PGI525 CLI526 мастило касети за canon инкџет PIXMA IP4850 MG5150 MG5250 MG5350 MG6150 MG6250 MX885 MX895 Принтери PGI 525

DEN 376.00
DEN 537.12
-30 %
Количина на стоки


Ве молиме имајте во предвид :
Ве молиме според моделот на оригиналниот мастило кертриџ за купување (претходно користениот патрон модел) , не директно според печатач модел,бидејќи истиот модел на печатач, различни региони може да користат различни кертриџ модел.Ако имате какви било сомнежи, ве молиме контактирајте со нас за совет во времето.Ви благодариме!
6pcs компатибилен PGI 525 CLI 526 мастило касети за Canon PIXMA IP4850 IX6550 MG5150 MG5250 MX885 MX895 Принтери PGI525 CLI526
Компатибилен со Мастило кертриџ
Answer : ___________________________ NOTE :
Ве молиме да го купи истиот мастило кертриџ модел за вашиот печатар!!!
Ако не се потврди мастило кертриџ е компатибилен со вашиот печатач, ве молиме љубезно да ми кажете на вашата
оригиналниот модел на вашиот печатач ја и вашата моделот на вашиот печатач.
Printer model :
За canon PIXMA IP4850/IP4950/IX6550/MG5150/MG5250/MG5350/MG6150/MG6250/MG8150/MG8250/MX715/MX885/MX895
Пакет вклучувајќи:
6cs Многу : 1 BK+1 C+1 M+1 Y+1 GY
Црно мастило кертриџ
Синозелена мастило кертриџ
Маг мастило кертриџ
Жолта мастило кертриџ
Сиво мастило кертриџ
Висока боја сатурација, со голема верност.
Нема крварење, нема тест, висок квалитет на печатење.

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
За PGI-525 CLI-526
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
боја:
Б.К C M Y GY
Бои:
C, M, Други, Y, K
Обоени:
Yes
компатибилни, мастило касети за canon:
за canon PGI 525 CLI 526 PGI525 CLI526
Компатибилен со мастило кертриџ За canon:
за canon PGI 525 CLI 526 PGI525 CLI526 PGI-525 CLI-526
компатибилен за печатари canon:
за Canon PIXMA IP4850 IX6550 MG5150 MG5250 MX885 MX895 Принтери
Компатибилен За КАНОН Принтер:
за canon MG6250 MG8150 MG8250 MX715 MX885 MX895 принтери
R

Тие исто така купуваат со овој производ