.

.

10PCS Деца Девојка Бебе Дете Headband Чипка Цвет Коса Бенд Додатоци Headwear

10PCS Деца Девојка Бебе Дете Headband Чипка Цвет Коса Бенд Додатоци Headwear

DEN 92.00
DEN 109.92
-16 %
Количина на стоки


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет
Симпатична, мека и нежна Бебе девојки трепкане чипка headband, еластична коса бенд Лесно и удобно на вашето бебе девојка да се носат Моден дизајн декорирани коса совршено и направи го направи вашето бебе девојка се повеќе атрактивни во некои посебни occassions
Спецификација : Материјал : Чипка Коса бенд обемот : 38cm/14.96" Headband Ширина : 4cm Боја : Случајни испорака (Ако сте се купи на повеќе од еден,боја ви се примени може да бидат со иста боја или различни бои) Количеството : 10 Pc Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот Вклучува : 10 x Бебе Headband (без мало пакет)
'

Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
KLV
Возраст Опсег:
6M
Тип:
Headbands
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук Мешавини
Материјал Состав:
Чипка
R

Тие исто така купуваат со овој производ