.

.

64 Битни Игри ** Жетва Месечината 64 ( PAL англиски Верзија!! кутија+прирачник+кертриџ!! )

64 Битни Игри ** Жетва Месечината 64 ( PAL англиски Верзија!! кутија+прирачник+кертриџ!! )

DEN 2400.00
Количина на стоки


64 Битни Игри ** Жетва Месечината 64 ( PAL англиски Верзија!! кутија+прирачник+кертриџ!! )
ОВАА ИГРА PAK Е REPRODUTION,
НЕ СЕ ОРИГИНАЛНИ, ГЛУПАВИ КУПУВАЧОТ НЕ КУПУВАМ!!
Ве молиме имајте во предвид : Ова игри само за ПАЛ ЕВРА Верзија. само за "ПАЛ" Пакет вклучуваат : кутија+настава книшка+кертриџ

Број На Модел На:
Жетвата Месечината 64
Nintendo Модел:
Nintendo64
Бренд Име:
KUNQUAN
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
R

Тие исто така купуваат со овој производ