.

.

SHELI оригинални Z510 лаптоп плоча за Леново ZILZA NM-A181 плоча Z510 HM86 оригиналната плоча тестирани лаптоп

SHELI оригинални Z510 лаптоп плоча за Леново ZILZA NM-A181 плоча Z510 HM86 оригиналната плоча тестирани лаптоп

DEN 3283.00
DEN 3456.00
-5 %
Количина на стоки


Услуга време : од понеделник до сабота,9 : 00 СУМ -19 : 00 ЧАСОТ (Пекинг време,Посебни празници excepted.)
Z510 лаптоп плоча за Леново ZILZA NM-A181 плоча Z510 HM86 оригиналната плоча тестирани лаптоп
1.Ве молиме внимателно да се провери плоча модел треба пред да ја купите. Ако матична плоча не се доставени правилно, бидејќи на купувачот, купувачот ќе сноси круг-патување товар.
2.Увозни давачки, даноци и такси не е вклучена во ред, како што тоа се одговорност на купувачот.
3.Плоча пратката без батеријата, ако ти треба батерија, ве молиме место на ред со нас контакт. За производ 1.Сите матични плочи ќе бидат тестирани пред породувањето. Ако треба, ве молам да ми кажете на вашата е-пошта. Ние може да обезбеди тест видео пред породувањето. 2.На матичната плоча доаѓа од фабриката прва рака извор, не се поправи, тоа изгледа многу нови. Teste
Превозот
1.Ние препорачуваме Ali Express Стандард на Превозот.(безбеден, ако главниот одбор е оштетен, може да поднесете барање за надомест на штета) 2. Ако сакате брза испорака нарачате, ве молиме изберете DHL,UPS-от,Fedex,EMS,ARAMEX.(Овие комерцијални изразат увозни давачки се релативно висока). 3.Стоката се одговорни да бидат оштетени за време на транспортот, па кога ќе ја прими стоката, ве молиме отворете ја кутијата и да го провери производот. Ако полето е сериозно деформирано, ве молиме да се земе слики за мене, што ќе ги штити нашите добивка.
1.Ако на матичната плоча има недостатоци, купувачот може да избере за замена на матична плоча, или да се вратат на матичната плоча, ние ќе рефундирање на целиот износ.
2.За замена или гаранцијата на производите.Купувачите плаќаат на товар на Кина, продавачот плати на товар на вашата земја.
3.Ако купувачот да купи погрешен производ, тоа ќе ги плати сите товарни и плати 15% услугата бесплатно.
4.Ова е електронски производ, треба да има професионален технички знаења, ако матична плоча не функционира, ве молиме проверете ја вашата инсталација.
5.Ние не ќе се обезбеди по-продажбата на услугата ако купувачот остава лош повратни информации по волја.
Повратни информации
1.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде пет ѕвезди, што е многу важно за мене.
2.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не остави негативни повратни информации, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни.

Форма Фактор:
ATX
Пристаништа:
USB3.1,Ethernet,Wifi,Bluetooth,USB 3.0,Display Port
Меморија Тип:
DDR3
Тип Socket:
PGA 989
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Форма Фактор:
CEB
Бренд Име:
SHELI
Пакет:
Yes
Меморија канал:
Двојно
Број На Модел На:
NM-A181
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Примена:
Лаптоп
Чипсет Производител:
NVIDIA
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Чипсет:
intel HM86
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Објектот Состојба:
Користи
Гаранција:
60 дена
Олово Време:
1-2 работни дена по плаќање
R

Тие исто така купуваат со овој производ