.

.

Нова Пролет Есен Макси Долго Женски Облечи Гроздобер О-Вратот Цветни Печати Жените се Облекуваат Памук, Лен Целосна Ракав Секојдневен Фустани RE0488

Нова Пролет Есен Макси Долго Женски Облечи Гроздобер О-Вратот Цветни Печати Жените се Облекуваат Памук, Лен Целосна Ракав Секојдневен

DEN 995.00
DEN 1877.28
-47 %
Количина на стоки


Нова Пролет Есен Макси Долго Женски Облечи Гроздобер О-Вратот Цветни Печати Жените се Облекуваат Памук, Лен Целосна Ракав Секојдневен Фустани RE0488
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип М 102 109 62 41 118 L 106 110 63 42 122 XL 110 111 64 43 126 2 XL 114 112 65 44 130

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
RE0488
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Лабава
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Материјал:
Памук и лен
Фустани Должина:
Средината На Теле
Бренд Име:
MLUOLANC
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Preppy Стил
Шаблон Тип:
Печати
Сезоната:
Пролет
R

Тие исто така купуваат со овој производ