.

.

Удирање Дупка Се Нишка Антички & Уметност Прирачник DIY Кука-Игла Носат Теми Нараквици Буда Монистра Три Расфрлани Кука Игла

Удирање Дупка Се Нишка Антички & Уметност Прирачник DIY Кука-Игла Носат Теми Нараквици Буда Монистра Три Расфрлани Кука Игла

DEN 189.00
DEN 199.20
-5 %
Количина на стоки


Опис На Производот
Удирање Дупка Се Нишка Антички & Уметност Прирачник DIY Кука-Игла Носат Теми Нараквици Буда Монистра Три Расфрлани Кука Игла Објект Спецификации : Квалитет : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет; LANXSTAR Стил : Модерен,Повеќе Искра, Мазна Позлатен база. LANXSTAR
Јасна форма дизајн е многу убаво, модерен, атрактивен.
Одличен помошник за користење, наскоро и погодно. Боја : Како на сликата покажува; LANXSTAR Материјал : не ' Рѓосувачки Челик; Големина на(mm) : Дијаметар 2mm; Пакет : Независна безбедност пакет, 3pcs кука игли; Стандардни Додатоци : None; Апликација/спец : LANXSTAR
* Се носат Во согласност со Лежиште Капчиња е Игла, Погоден за : DIY Монистра Хривнија;
* Дијаметар големина : Кука игла дијаметар 2mm . LANXSTAR
Предности : answer : ___________________________ Note : за Време на мала кука капчиња е материјал е од челик, Не го користам со премногу тешко моќ, ќе биде укината, ако пора е премногу мал, можете да ја зголемите дупка за користење на .. LANXSTAR Испорака и Услуга Детали Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денови по приемот на вашата исплата. LANXSTAR Предмети превозот надвор од Кина, со што choosed превозот начин,кога ќе се ставени цел е не,Изразат начин или препорачана пошта. Времето за испорака зависи од дестинацијата, превозот метод (истите да се изречни или пост), може да трае до 8 до 35 дена. Објектот ќе бидат означени како "Подарок" и изјави Пониска вредност за превозот цел само. Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е Точно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме да ни испратите порака или е-пошта штом ќе ја плати плаќање. LANXSTAR Ние се грижиме за нашите ценети корисници, и се секогаш спремни да работат работи надвор. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине ни какви било негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со тоа надвор. Ви благодариме за вашата поддршка. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, ве Молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или вашето купување. LANXSTAR Објект Сликите ги Покажуваат Повратни информации и Благодарни Споделување Следете нас,ние ќе им даде попуст на $1 кога ќе го поставите некоја цел; ни Остави 5 ѕвезди' добар преглед,кога ние очекуваме тоа,можете да добиете $2 купони или иста вредност попуст за вас следна цел; Споделување на нашиот производ линк до вашиот сајтовите за социјално вмрежување како што се Facebook,Twitter,Vkontakte,Instagram и др,Потоа,се екранот за нас,ќе добиете Подарок или $3 забава кога ќе следниот пат доаѓа; Add to Желба листа,можете да најдете ни лесно,и ние може да понуди подарок до вас премногу.

боја:
3pcs Кука Игла
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
LX-SGJ-GZ03S
Бренд Име:
LANXSTAR
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Висок Квалитет Вметнување На Игла Тема
Производ Функција:
За Гравирање,Мелница,Сечење,Дизајнирање и така натаму
B_rand:
LANXSTAR
R

Тие исто така купуваат со овој производ