.

.

4532 1812 471K 470PF 1KV 1000V 10% 30pcs/многу Бесплатен превозот SMD керамички кондензатори

4532 1812 471K 470PF 1KV 1000V 10% 30pcs/многу Бесплатен превозот SMD керамички кондензатори

DEN 185.76
Количина на стоки


Опис на производот Добредојдовте на нашата продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена Зошто да не изберете нас : 1. Сите продажба на стоки инвентар, ние може да ви испрати по два работни дена. 2. Имаме многу различни видови на стоки (во истата продавница) Но што е уште поважно, ќе се добие најниска цена. Испорака и Плаќање 1. Ние можеме да брод на стоки на светот, ние сме испратени до многу места и Земји како што се : САД, Шпанија, Франција, Иран и така натаму. 1. На превозот надомест е евтин, ние може да ви испрати од DHL, UPS-от, ТНТ, EMS, Кина Пост воздухопловната. 2. Плаќање безбеден, удобен, и можете да ме плаќаат со кредитна картичка (Visa или Master Card) во онлајн или други политика на Враќање Нашата посветеност Вашето задоволство е наша цел! 100% Задоволството Загарантирани! Ова е нашата посветеност да бидете сигурни дека сте 100% задоволни'

Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
is_customized:
Yes
Теорија:
цврста состојба реле
Извор На Енергија:
AC
Напон:
5V
Употреба:
Општа Намена
Број На Модел На:
4532
R

Тие исто така купуваат со овој производ