.

.

120pcs Притисне Сушени Детелина Лист Суви Растенија За Епоксидна Смола Pendant Ѓердан Накит Одлуки Занает DIY Додатоци

120pcs Притисне Сушени Детелина Лист Суви Растенија За Епоксидна Смола Pendant Ѓердан Накит Одлуки Занает DIY Додатоци

DEN 711.00
DEN 911.52
-22 %
Количина на стоки

Одличен материјал за DIY проект, Состојба : 100% Сосема нов. Материјал : Суво цвеќе Големина : 10-12mm Количина : прибл. 120pcs

Класификација:
Суво Цвеќе
Повод:
Свадба
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Бренд Име:
DRtrade
Стил:
Цвет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Вид:
Екранот Цвет
Тип:
Суво Цвеќе
R

Тие исто така купуваат со овој производ