.

.

Нова Мода Жените Сомот Долго Turban Headband Сите намена Екстра Долг Сомот Жените Hijab Headwrap Turbante Глава Шамија Вратоврска

Нова Мода Жените Сомот Долго Turban Headband Сите намена Екстра Долг Сомот Жените Hijab Headwrap Turbante Глава Шамија Вратоврска

DEN 397.00
DEN 427.20
-7 %
Количина на стоки

Големина : ги собере сите возрасни /170*26cm Материјал : Полиестер Боја : 5 бои, како фото покаже Пакување : 1pcs еден polybag Висок квалитет на ткаенини што се свилен мека и удобна. Целосна глава покритие за ракот на пациентите, chemo и жените со алопеција или губење на косата. Лесно и софистицирани. Лизга тоа и дека се подготвени да си одат! Нема врзување потребно. Една големина одговара на сите. Мека еластичен материјал обезбедува обичај се вклопуваат. Скриени еластична во грб овозможува усогласување и безбедна одговара. Се носат на кавга во грб или на страна за уште еден поглед

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Bandanas
Број На Модел На:
1002
Материјал:
Spandex,Полиестер
R

Тие исто така купуваат со овој производ